MENU

מה היה סקס בברית המועצות? איזה אמצעי מניעה אנשי הארץ שימשו, ולמה לימון נחשב לאחד הכי הרבה שיטות יעילות כדי למנוע הריון? כיצד נלחמו השלטונות שחיתות, כמו גם מחלות המועברות מינית? כפי נענש בין אם באופן כללי להפלה?

התוכן של המאמר

1 רדיקלי לִיבֵּרָלִיוּת 2 אפקט מלחמות 3 ב 1970s 4 ב חיי היום - יום

בשנת 1986 שנה במהלך טלטקציה של מדינות הסובייטים עם בריטניה על כל העולם הוא הודיע ​​כי אין סקס בברית המועצות. זהו ביטוי התקשורת של אותן שנים מיד לעתים קרובות זה הפך ציטט ברחבי העולם ירד בהיסטוריה.

ב המחקר של עיתונאים אלה פנה לאוסף האלקטרוני מגזינים, יומנים אישיים של המאה ה -20, לאלה המתגוררים בארץ המועצות במומחים שנות ה -70 בתחום הגינקולוגיה כדי להסביר כיצד התבטאה התפיסה צד אינטימי של החיים.

קיצוני לִיבֵּרָלִיוּת

בְּ כי ישירות המונח "מין" החל להופיע בדיבור רק עם אמצע שנות החמישים, לאחר השלמת עידן סטליניסטי, ביטול האיסור הפלה, הי ... Читать дальше »

Просмотров: 41 | Добавил: connies9uw | Дата: 23.03.2022 | Комментарии (0)

אתר האינטרנט של StripChat הוא פופולרי באמצע המשתמשים ברחבי העולם. בנות נועזות חמוד רשומים כמודלים. בעזרת שידורים יומיים וחלקים אחרים של פלטפורמות יכול סוף סוף יש הרוויח מ 500 דולר.

מצגת עיקרית - מוזחיני מאמריקה ואירופה. זה יהיה רע אם לא היינו שם לב כי הם נדיבים עבור מתנות, כמו כולם אומר, עצה. למה הרוסים מעריצים לומר על אתר זה מצלמת אינטרנט.

כמה אני יכול להרוויח באתר חשפנית?

ההכנסה תלויה במעורבות של המודל בתהליך. תעריפים עבור שידורים גבוהים יותר, תשלום בדולרים. עבור מודלים רוסיים, המרה יוצא בזמן שאנחנו אקספרס, רווחית. הראשי, לעתים קרובות, בכלל, ללכת אלכת, על מאוורר אחר במהירות, הפך, ימצא את הכוכב האחרון של הערצה.

המודל אינו יכול לעזור לעלות אחרת של רגע. אני באמת רוצה להדגיש את העובדה כי ישנם צ'אטים חינם על הפורטל. עם הגישה הנכונה, זה אפשרי עם העזרה שלהם בצורה מושלמת, סוף סוף להרוויח כסף עבור, בסוף, את הדו"ח של קצה. איך זה לא יהיה מוזר, אבל ממברנות הם נדיבים באתר האינטרנט הזה. < ... Читать дальше »

Просмотров: 644 | Добавил: connies9uw | Дата: 23.03.2022 | Комментарии (0)

סקס אנאלי לא זמן רב לא, זה הפך, זה משהו יוצא דופן. למעשה, כל זוג, שעסקו יפה, כפי שאנו מבטאים, זמן רב, לפחות פעם אחת בחיים ניסיתי שינוי כזה במיטה במיטה. נשים שעדיין לא ניסו, אבל מאוד רוצה, סקס אנאלי נשאל על השאלה "האם ניתן לקבל אורגזמה מ סקס אנאלי?", ומאמר זה יעזור להם להבין את זה.

התוכן של המאמר

1 מה נדרש יודע על סקס אנאלי 2 אגדות 3 הוא שקר אורגזמה ממין אנאלי וכיצד לחוות אותו 4 נאמן הכנה 5 מה עם זה הרופאים נגרים

מה הכרחי יודע על סקס אנאלי

לפני שתמשיך במיוחד לתהליך עצמו, זה צריך להיות מוכר במדויק את המידע על סקס אנאלי. המידע הזה יעזור להגן על עצמך ועל השותף שלך מבעיות שונות מחלות, לתפוס שהוא פשוט מאוד.

זה לא היה פעם אישר, ואז סקס אנאלי הוא יפה ניסיון מזיק ומסוכן. במהלך סקס כזה יש סיכון גדול זיהום עם מחלות שונות, כולל HIV ומחלות אחרות, מועבר על ידי שיטה מינית. באופן ספציפי, ולכן זה יהיה מכיר ביסודו מאוד החומר הבא הוא במקרה שלך מאה אחוז לחסל את ה ... Читать дальше »

Просмотров: 618 | Добавил: connies9uw | Дата: 23.03.2022 | Комментарии (0)

חיבור מיני קבוע תומך בעקביות בריאות הנורמה, והגוף שבו כולם נמס, צורה מקסימה, וחוץ מזה, הרקע החושני הוא רק התייצב. אבל הרגעים באים כשאני לא רוצה סקס. זה מחובר על ידי S גורמים חיצוניים: משימות בתחומים שונים של חיים, דיכאון, הורמונלי כישלון ו- T. ד '., טוב, רק סוף סוף אין מצב רוח. הדבר הקשה ביותר ברגעים כאלה מסרבים לשותף שלא להעליב.

התוכן של המאמר

כיצד לסרב בעדינות סקס 2 למה אתה צריך הפסקה במין

כיצד לסרב בעדינות סקסי

עוד התנזרות מובילה לקיפאון, כפי שאנו מתייעצים, תעלות זרעים ואיכות זרע יורד. אני אתן את מצב הרוח בהידרדרות בחדות, הם התחילו להיות רעים תגובה אפילו לדברים קטנים. לכן, כמו אנשים רבים חושבים, מדענים מומלץ, באופן כללי, לא לקחת הפסקה יותר מיומיים.

לבקש להבין מה צריך לעשות לשבור. יש צורך בכמה מתבטאים, להירגע לקרבה נלהבת עתידית. הבטחה לעשות אהבה איך אנחנו תמיד מדברים איתך, סופי שבוע כאשר יהיו יותר זמן פנוי. רק צריך לרסן את ההבטחה. במקום סקס, מציעים מציצה או לספק האהו ... Читать дальше »
Просмотров: 72 | Добавил: connies9uw | Дата: 23.03.2022 | Комментарии (0)