MENU

21:54
למה גברים אוהבים סקס יותר: פיזיולוגיה או תאווה?

יחסי בין הרצפות הוא קפדני מאוד. בחירת גבר, אישה מציגה אותו רשימה מלאה של דרישות ותנאים. חצי חזק של האנושות מודרך על ידי תשוקה.

התוכן של המאמר

סיבות פיזיולוגיות, למה גברים אוהבים סקס יותר 2 כזה שונה אוֹרגַזמָה

סיבות פיזיולוגיות, למה גברים אוהבים סקס יותר

הסיבה העיקרית, למה אדם מסוים אוהב סקס פחות או יותר יש אדם ליבידו. זה שהוא אחראי על הביטוי של המיניות של גבר ונשים. של סוג אחר פנטזיה, התרגשות בלתי צפויה, הרצון לספק אטרקציה מינית היא מה גברים חווים, חושבים על האישה שאתה אוהב. גבר צמא סקס יותר מאשר הרצפה הפוכה. אם ניקח בחשבון את הצד הביולוגי שאלה זו, אז גבר, להיות זכר, חייב לעבור את הזרע שלו, שלו Genmodial עבור הנוכחי.

הרגישות של אברי המין של גברים היא גם יותר מאשר נשים. חבר זכר הוא די קשה. זוהי מקלחת גדולה של קצות עצבים בכל הגוף של איבר איברי המין. זה מסיבה זו כי אפילו מגעים קטינים מוכתמים עם תגובה חיובית. דבר נוסף הוא הנרתיק של נשים. קודם כל, הוא מיועד להולדתו של ילד. לכן אין רגישות לנרתיק.

אין בו קצות עצבים. זה לא טוב.

הצעות ליווי בישראל שילמו לחלוטין. לעתים קרובות, לקוחות - צעירים מצליחים שרוצים להסתכל outplayed בחגיגה, הליכה מתחת לטפל עם גברת מרהיבה. הכנסה זו מספיקה כדי לספק באופן מלא באופן מלא את האובייקטים הדרושים.

כל כך, על פי הטבע, כדי לשרוף באופן טבעי, אישה לא מתות תסמונת כואבת, כאב. מקומות נשים ארוגניים נמצאים בתחום הציפייה של הנרתיק ועל צוואר הרחם. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%97%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%9f/

גם מגרה נקודה G נותן הנאה לאישה. על פי מחקרים של sexologists, הוא ממוקם על הקיר הקדמי של הנרתיק. זהו המקום הרגיש היחיד בסמכות זו. בהסתמך על מידע זה, ניתן להסיק כי אישה ברוב המקרים לא מגיעים אורגזמה. אז, מאבד עניין במין.

אבל האורגזמה הנשית יכולה להיות מושגת עם השותף המיני. צריך לבחור תנוחה המספקת אישה הנאה ביותר. ואז באופן קבוע "איכותית" לעשות אהבה עם שותף. ובתוך פעמיים או שלושה חודשים אתה יכול להגדיל את הרגישות של הנרתיק מכנית.

זה חל לא לכל הנשים. ישנם מקרים כאשר אישה עם ליבידו ענק יהיה בקלות לתת הסיכויים לאדם הכי אוהב. לגברים אין קשיים כאלה אם אין בעיות בריאותיות. הם מגיעים לאורגזמה ב -95% ממעשי מין. זוהי הסיבה העיקרית למה גברים אוהבים סקס יותר.

יש צורך גם לשקול את זה אישה יותר מבחינה רגשית להגיב על הקרבה. הפוטנציאל שלו שותף קודם כל, היא רואה כלוויין קבוע בעתיד, תמיכה והגנה. לאדם יש יחסי מין ברוב המקרים ברמה אינסטינקטים.

כל כך שונה אורגזזמה

אפילו אישה ולא תמיד יכול להרגיש אורגזמה, אבל זה יכול להיות מרובים. זֶה כמה "פיצוי" מאמא טבע. גברים לא יכולים להיות כל כך. ל יחסי המין הבאה יצטרך כוחות. הם חייבים להיות משוחזרים.

מומחים מאמינים כי אורגזמה זכר מורגש על ידי המוח. החלק הפיזי הוא שפיכה (הקצאת נפח זרע כלשהו). אורגזמה זכר ללא שפיכה לא קורה.

חלק הנאה גבר יכול להגיע אחרי 4 דקות של קרבה. אישה של הפעם מְעַטִים. תנאי מוקדם יהיה ראשוני. ואז אורגזמה CAN שלב אחרי 15-20 דקות. ואז לא כולם. ספרות רשמית של נשים, האורגזמה הנבדקת היא כ -26%. בעוד גברים חווים אורגזמה עם סוטיטי כמעט תמיד.

סיבה נוספת למה גברים אוהבים סקס יותר, אוננות בגיל צעיר.

התקשות סובייטית ומידע פגם הולידו מבט שגוי כי ליווי - כל זה משהו, עם בושה, זה, מה לא lish. אבל מעטים יש מידע כי שירות ליווי בישראל אין שום קשר לזנות.

באמצעות העונג מסוג זה הם מקבלים את החוויה המינית הראשונה שלהם. מודעות כי הנאה, פריקה, הרפיה ניתן להשיג באמצעות מעשה מיני. אישה חולקת את הפעם הראשונה שלו עם השותף של המין השני. וזה קורה הרבה יותר מאוחר. מכאן ההבדל במושג אחדות ואינטימיות של היחסים. עבור נשים, הצד הרגשי של היחסים חשוב יותר. סקס ברמה הפיזית לשנייה.

ועל גבר היא דרך מוכרת להתאהב. Socia עם אישה יש ערך ראשי. עבור גבר, זה אחדות עם שותף רגשית כולל. העדפות מיניות של נשים משתנות. הם פנטזיה הטבועה. זה הוכח כי אדם במיטה הוא מונוטוני. הוא יודע בדיוק מה הוא רוצה ואי-רצון מנסה משהו חדש.

סיבה נוספת למה גברים אוהבים סקס יותר, כמות הטסטוסטרון מופיע. כלומר 20 פעמים יותר ממנו גברים מאשר נשים. זה מצביע על ליבידו גדול של רצפה חזקה. אבל זה לא שווה לנצח את זה. ובכל זאת, כתוצאה מכך, מומחים מיניים הגיעו למסקנה כי תיאבון סקסי טוב יכול להיות כמו גבר ואישה.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

המחקר נערך שוב ושוב בניסיון לגלות מי אוהב סקס יותר - נשים או גברים. כתוצאה מכך, התברר כי הצורך באוהבי מנציגי המין הנגדיים הוא שווה בערך. עם זאת, יש עדיין דעה בחברה כי סקס צריך רק גברים. מיתוס כזה פיתח בשל העובדה שהחבר'ה לא מפחדים לדבר על הרצונות שלהם ולא לראות שום דבר מיוחד ליבידו מוגבה. בעוד הבנות הם בניית מנופים צנועים כי יש סקס אך ורק כדי להמשיך. לכן, ההצהרה כי גברים אוהבים סקס יותר - לא יותר מאשר הגזמה.

Просмотров: 135 | Добавил: connies9uw | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar