MENU

13:51
האם קונדומים יש חיי מדף וכאשר הוא יפוג?

בעיצומו של מין נלהב עם האיש האהוב שלו, הדבר האחרון שמגיע לראש כאשר יש לך קונדום הוא לבדוק את חיי המדף שלה. אתה בטח רוצה במהירות לחלץ קונדום מן האריזה ולהמשיך לשיא חם, מבלי להיות מוסחת על ידי מחשבות חיצוניות.

התוכן של המאמר

1 למה קונדומים לפוג את חיי המדף? 2 כמה זמן הקונדומים? 3 האם ניתן להשתמש בקונדומים איחורים?

האם יש חיי מדף באמצעי מניעה כזה?

אתה בטח יהיה מופתע, אבל חיי המדף של מוצר זה הוא ממש אמיתי. ואם הוא פג, קונדום יכול להיות פחות יעיל או בכלל להפסיק להגשים את הפונקציות שלה. נערות ליווי בתל אביב tkescorts

ייתכן שיש לך מספר שאלות הגיוניות למדי: איך לגלות, לא איחור אם הקונדום, ואם חיי המדף פג, אז התוצאה היא כרוכה ואיזה שירות הם? תגיד לי.

למה קונדומים לפוג את חיי המדף?אני

אז, את חיי המדף שפוגעים של הקונדום: ככזה אפשרי? האם קונדומים באמת יש נכס להידרדר, בדיוק כמו פירות? למעשה, כן.

בגלל זה, קונדומים תמיד יש חיי מדף על הגב של כל תיבה בודדת, לא משנה אם הם נרכשו כאריזה אחת או כחלק מאריזה גדולה יותר. אם פג תוקפו של חיי המדף של הקונדום, הסיכון לפער במהלך יחסי המין. בגלל מה שקורה? כל דבר בחומר.

חיי השירות של הבליטות קשורים לתהליך מורכב, וכתוצאה מכך חומר הקונדום מתמוטט בהדרגה, לאבד את יעילותו עם הזמן. זה קורה בפני עצמו, ללא כל השפעה חיצונית. למעשה, חומר אלסטי יותר שממנו נעשה הקונדום, ככל שיימשך יותר (בהיעדר נישואין ייצור, כמובן).

בנוסף לחומר, תקופת הקונדום תלויה גם באחסון הנכון, שכן אפילו אור שמש ישיר עלול להשפיע על הסיבים. לכן, חשוב לאחסן קונדומים ב יבש ומקום מוגן מפני אור שמש ישיר.

בנוסף, כדי לפתוח אריזה בודדת של קונדומים צריך להיות מיידית רק לפני השימוש שלהם ולא קודם לכן. הקונדום לא צריך להיות באוויר זמן רב מדי: זה מזיק עבור החומר עצמו. בנוסף, אפילו בעוד כמה דקות, אבק וחיידקים יופיעו על משטח הקונדום, אשר יכול להוביל לזיהומים.

כמה זמן הם קונדומים?2

לדברי ד"ר אליזבת בושי - מומחה בתחום של STD - חיי המדף של קונדומים תלוי בזמן הייצור שלהם, איכות ואריזה. עבור רוב הקונדומים, הוא נע בין 1 ל 5 שנים, אבל לטווח של הקונדום גם משפיע מאוד על החומר שממנו הוא נעשה.

כמו כן, חיי השירות של הקונדום תלוי בנוכחות ההרכב שלהם של spermscides.

שירותי ליווי בישראל מושלמים. לעתים קרובות, הקונים הם צעירים מוצלחים שרוצים להיראות להופיע בחופשה, הליכה בהישג יד עם אישה יפה. רווח זה מספיק, ולאחר מכן לכסות לחלוטין לחלוטין את כל הכרחי.

אלה הם כימיקלים להרוס spermatozoa. קונדומים מיוצגים בשוק עם זיתים או בלעדיהם.

גלוי מנוסה רוצה לעבוד עם עשיר ישראל. הם תמיד חסרי עניין ונכונים. רק זה בהחלט לא רגעים שימושיים אחת לעבודה.

חומרים אלה מסוגלים להרוס את החומר של הקונדום, מטריד את שלמותו.

קונדומים מ לטקס פוליאוריטן ללא זיתים יש את חיי המדף הגדולים ביותר - עד 5 שנים. לטקס וקונדומים פוליאוריתן עם זיתים ישמש עד 3 שנים. קונדומים של גומי isoprene יש את חיי המדף אותו. תנאים מעור כבשים אמיתי (כן, יש גם שם) לשרת לפחות - עד 1 שנה.

לא משנה מה קונדום נעשה, על כל חבילות בודדות של kondoms אתה יכול למצוא את חיי המדף. כל מה שאתה צריך לדאוג הוא לבדוק תאריך זה לפני השימוש. אם הכל בסדר עם המונח, באומץ להשתמש בו. אם הקונדום הוא איחור או על החבילה לא לציין את התאריך, לזרוק אותו משם ולהשתמש חדש.

האם ניתן להשתמש בקונדומים איחורים?3

את המידע שאתה פשוט לקרוא צריך להיות חד משמעית רמז לך מה לעשות זה לא שווה. עם זאת, אם אתה עדיין ספק, בואו לענות על השאלה של קצת יותר.

אז, אם הקונדום יש חיי מדף, אי אפשר להשתמש בו. קונדום איחור פשוט לא חל עוד ערבות איכות ויעילות. במילים אחרות, מין עם אמצעי מניעה כאמור לא יהיה שונה ממשגל לא מוגן.

עם זאת, אתה לא צריך לדאוג: בהתחשב בעובדה כי רוב הקונדומים יכול לשכב בשלווה בטבלת המיטה שלך עד 5 שנים, אתה בהחלט יש זמן להשתמש בהם לפני כל חיי המדף פג.

ואם אתה עדיין לדאוג לאפקטיביות של הקונס, פשוט לבדוק את תאריך הייצור שלהם בכל פעם לפני תחילת האינטימית לשיא.

זה אולי נראה קצת מתוח, אבל אז אתה יכול להיות כל מאה בטוח כי בנקודה החשוב ביותר הקונדום לא לא לתת לך למטה.

Просмотров: 3210 | Добавил: connies9uw | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar